ALS70H684NW025
KEMETKEMET
ALS70H684NW025 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70H684NW025
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 680000UF 20% 25V SCREW
Foi de date: ALS70H684NW025.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70H684NW025
Număr parc ALS70H684NW025 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 680000UF 20% 25V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1543 pcs Fișa cu date ALS70H684NW025.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.031" Dia (77.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 33.1A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 8 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 680000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 680000µF