ALS70A911DA250
KEMETKEMET
ALS70A911DA250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70A911DA250
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 910UF 20% 250V SCREW
Foi de date: ALS70A911DA250.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70A911DA250
Număr parc ALS70A911DA250 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 910UF 20% 250V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7560 pcs Fișa cu date ALS70A911DA250.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.417" Dia (36.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 3.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.9A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 399-14312
A390FB911M250A
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.504" (12.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 166 mOhms Înălțime - așezată (Max) 2.126" (54.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 256 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 910µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 256 mOhm @ 100Hz 11000 Hrs @ 85°C
capacitanță 910µF Aplicații General Purpose