ALS70A822QM450
KEMETKEMET
ALS70A822QM450 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70A822QM450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Foi de date: ALS70A822QM450.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70A822QM450
Număr parc ALS70A822QM450 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1140 pcs Fișa cu date ALS70A822QM450.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 20A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.8A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 399-14381
A390UQ822M450A
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 19 mOhms Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 28 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C
capacitanță 8200µF Aplicații General Purpose