A700X477M002ATE010
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A700X477M002ATE010
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului ALU POLY SMD 7343 470UF 20% 2V 1
Foi de date: A700X477M002ATE010.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A700X477M002ATE010
Număr parc A700X477M002ATE010 Producător KEMET
Descriere ALU POLY SMD 7343 470UF 20% 2V 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57673 pcs Fișa cu date A700X477M002ATE010.pdf
Tensiune - evaluat 2V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.7A @ 100kHz Evaluări -
ambalare - Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 mOhm
descriere detaliata 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 470µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
A700X337M002ATE010
A700X337M002ATE010
Producători: KEMET
Descriere: ALU POLY SMD 7343 330UF 20% 2V 1