A700X337M004ATE010
KEMETKEMET
A700X337M004ATE010 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A700X337M004ATE010
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
Foi de date: A700X337M004ATE010.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A700X337M004ATE010
Număr parc A700X337M004ATE010 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29690 pcs Fișa cu date A700X337M004ATE010.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.7A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-11388-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 mOhm descriere detaliata 330µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose