10HV20B103K
KEMETKEMET
10HV20B103K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 10HV20B103K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
Foi de date: 10HV20B103K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 10HV20B103K
Număr parc 10HV20B103K Producător KEMET
Descriere CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4274 pcs Fișa cu date 10HV20B103K.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm) Serie HV
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.170" (4.32mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.220" (5.59mm)
Caracteristici High Voltage, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial capacitanță 10000pF