10HR-6S-P-N
JSTJST
10HR-6S-P-N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 10HR-6S-P-N
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN RECEPT HR 10POS 2.5MM WHITE
Foi de date: 10HR-6S-P-N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 10HR-6S-P-N
Număr parc 10HR-6S-P-N Producător JST
Descriere CONN RECEPT HR 10POS 2.5MM WHITE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 307976 pcs Fișa cu date 10HR-6S-P-N.pdf
Tipul sârmei Discrete Sârmă ecartament 26 AWG
Serie HR Spațierea rândului -
Pas 0.098" (2.50mm) ambalare Bulk
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții 10
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Closed End
Tipul de fixare Detent Lock descriere detaliata 10 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26 AWG