500R07S130JV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
500R07S130JV4T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 500R07S130JV4T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului CAP CER 13PF 50V C0G/NP0 0402
Foi de date: 500R07S130JV4T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 500R07S130JV4T
Număr parc 500R07S130JV4T Producător Johanson Technology
Descriere CAP CER 13PF 50V C0G/NP0 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 335368 pcs Fișa cu date 500R07S130JV4T.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.024" (0.61mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serie S
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 712-1259-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Q, Low Loss
descriere detaliata 13pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) capacitanță 13pF