2450BP18D100AE
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2450BP18D100AE
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Foi de date: 2450BP18D100AE.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
  • Mesaj
Specificațiile 2450BP18D100AE
Număr parc 2450BP18D100AE Producător Johanson Technology
Descriere FILTER BANDPASS 2.4GHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 6296 pcs Fișa cu date 2450BP18D100AE.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Clipoci - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Alte nume 2450BP18D100A
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime (Max) 0.026" (0.65mm) Frecvență 2.45GHz Center
Tip filtru Band Pass Lățime de bandă 100MHz