2450BP18C100CE
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BP18C100CE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2450BP18C100CE
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Foi de date: 2450BP18C100CE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2450BP18C100CE
Număr parc 2450BP18C100CE Producător Johanson Technology
Descriere FILTER BANDPASS 2.4GHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 306933 pcs Fișa cu date 2450BP18C100CE.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Clipoci 0.7dB ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Alte nume 2450BP18C100C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Pierdere de inserție 2.5dB
Înălțime (Max) 0.041" (1.05mm) Frecvență 2.45GHz Center