SM20B-SURS-TF
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM20B-SURS-TF
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADER 20PS .8MM TIN SIDE E
Foi de date: SM20B-SURS-TF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM20B-SURS-TF
Număr parc SM20B-SURS-TF Producător JST
cantitate valabila 136845 pcs Fișa cu date SM20B-SURS-TF.pdf
Voltaj 30V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie SUR Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.031" (0.80mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Polyamide (PA), Nylon Înălțimea izolației 0.069" (1.75mm)
Culoarea izolației Natural Ingress Protection -
Caracteristici Solder Retention Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.031" (0.80mm) Ratingul curent 0.2A, 0.5A
Tip de contact Outer Shroud Contact Contact Formă Rectangular
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare -
Lungimea contactului - împerecherea - Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contactați Finish - Postați Tin-Lead
Contact Finish - Împerechere Tin-Lead Tip conector Header
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
SM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
Producători: JST
Descriere: CONN HEADER SHD 20POS SIDE 1MM