SM20B-SRSS-TB
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM20B-SRSS-TB
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADR SH 20POS SIDE 1MM TIN
Foi de date: SM20B-SRSS-TB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SM20B-SRSS-TB
Număr parc SM20B-SRSS-TB Producător JST
Descriere CONN HEADR SH 20POS SIDE 1MM TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4062 pcs Fișa cu date SM20B-SRSS-TB.pdf
Voltaj 50V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie SR Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.039" (1.00mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Alte nume 455-1434-2
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.114" (2.90mm) Culoarea izolației Natural
Ingress Protection - Caracteristici Solder Retention
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.039" (1.00mm)
Ratingul curent 0.7A Tip de contact Male Pin