B14B-PH-K-S
JSTJST
B14B-PH-K-S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B14B-PH-K-S
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADER PH TOP 14POS 2MM
Foi de date: B14B-PH-K-S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile B14B-PH-K-S
Număr parc B14B-PH-K-S Producător JST
Descriere CONN HEADER PH TOP 14POS 2MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4361 pcs Fișa cu date B14B-PH-K-S.pdf
Voltaj 100V terminare Press-Fit, Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie PH Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.333" (8.45mm) Alte nume 455-1269
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 14
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 8mm
Înălțimea izolației 0.236" (6.00mm) Culoarea izolației Natural
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Detent Lock descriere detaliata Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 2A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.134" (3.40mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.130" (3.30mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contactați Finish - Postați Tin-Lead Contact Finish - Împerechere Tin-Lead
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B14B-PASK-1(LF)(SN)
B14B-PASK-1(LF)(SN)
Producători: JST
Descriere: CONN HEADER PA 14POS TOP W/BOSS