B14B-PASK-1(LF)(SN)
JSTJST
B14B-PASK-1(LF)(SN) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B14B-PASK-1(LF)(SN)
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADER PA 14POS TOP W/BOSS
Foi de date: B14B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B14B-PASK-1(LF)(SN)
Număr parc B14B-PASK-1(LF)(SN) Producător JST
Descriere CONN HEADER PA 14POS TOP W/BOSS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137955 pcs Fișa cu date B14B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Voltaj 250V terminare Kinked Pin, Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie PA Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.319" (8.10mm) Alte nume 455-1844
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 14
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Înălțimea izolației 0.303" (7.70mm) Culoarea izolației Natural
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide
Tipul de fixare Locking Ramp descriere detaliata Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.126" (3.20mm)