WR-100S-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WR-100S-VF-N1-R1500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD
Foi de date: WR-100S-VF-N1-R1500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WR-100S-VF-N1-R1500
Număr parc WR-100S-VF-N1-R1500 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14313 pcs Fișa cu date WR-100S-VF-N1-R1500.pdf
Serie WR Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 100 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită 4mm, 5mm, 6mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.128" (3.25mm)
Caracteristici - descriere detaliata 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold