WR-100PB-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WR-100PB-VF-N1-R1500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN PLUG 0.5MM 100POS VERT SMD
Foi de date: WR-100PB-VF-N1-R1500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WR-100PB-VF-N1-R1500
Număr parc WR-100PB-VF-N1-R1500 Producător JAE Electronics
Descriere CONN PLUG 0.5MM 100POS VERT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16430 pcs Fișa cu date WR-100PB-VF-N1-R1500.pdf
Serie WR Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 100
Numărul de conductori 0.020" (0.50mm) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului WR-100PB-VF-N1-R1500
Lungime - Post (împerechere) 4mm, 4.5mm, 7mm Înălțimea deasupra bordului 0.118" (3.00mm)
Caracteristici Board Guide Descriere extinsă 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Descriere CONN PLUG 0.5MM 100POS VERT SMD Contactați Finish Thickness Gold