X9116WM8-2.7T1
IntersilIntersil
X9116WM8-2.7T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9116WM8-2.7T1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP 16-TAP 10K CMOS 8-MSOP
Foi de date: X9116WM8-2.7T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9116WM8-2.7T1
Număr parc X9116WM8-2.7T1 Producător Intersil
cantitate valabila 6415 pcs Fișa cu date X9116WM8-2.7T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 400 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 16
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Interfață Up/Down (U/D, INC, CS) Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 16 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP configurație Potentiometer