X9111TV14Z-2.7
IntersilIntersil
X9111TV14Z-2.7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9111TV14Z-2.7
Producator / Marca: Intersil
Foi de date: X9111TV14Z-2.7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Mesaj
Specificațiile X9111TV14Z-2.7
Număr parc X9111TV14Z-2.7 Producător Intersil
cantitate valabila 9835 pcs Fișa cu date X9111TV14Z-2.7.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 150 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tube Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de robinete 1024
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 1024 Taps SPI Interface 14-TSSOP configurație Potentiometer