X1227S8I-2.7AT1
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X1227S8I-2.7AT1
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Foi de date: X1227S8I-2.7AT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X1227S8I-2.7AT1
Număr parc X1227S8I-2.7AT1 Producător Intersil
cantitate valabila 6623 pcs Fișa cu date X1227S8I-2.7AT1.pdf
Tensiune - alimentare, baterie 1.8 V ~ 5.5 V Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V
Tip Clock/Calendar Formatul timpului HH:MM:SS (12/24 hr)
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea memoriei -
Caracteristici Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer descriere detaliata Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Formatul datei YY-MM-DD-dd Curent - Timekeeping (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V