X1227S8-4.5A
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X1227S8-4.5A
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Foi de date: X1227S8-4.5A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X1227S8-4.5A
Număr parc X1227S8-4.5A Producător Intersil
cantitate valabila 5670 pcs Fișa cu date X1227S8-4.5A.pdf
Tensiune - alimentare, baterie 1.8 V ~ 5.5 V Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Clock/Calendar Formatul timpului HH:MM:SS (12/24 hr)
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume X1227S84.5A Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Dimensiunea memoriei - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Interfață I²C, 2-Wire Serial Caracteristici Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer
descriere detaliata Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Formatul datei YY-MM-DD-dd
Curent - Timekeeping (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V Numărul părții de bază X1227