683MPW250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
683MPW250K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 683MPW250K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.068UF 250VDC AXIAL
Foi de date: 683MPW250K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 683MPW250K
Număr parc 683MPW250K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.068UF 250VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 450238 pcs Fișa cu date 683MPW250K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.295" Dia x 0.571" L (7.50mm x 14.50mm) Serie MPW
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESR
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.068µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
capacitanță 0.068µF Aplicații DC Link, DC Filtering