683MMR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
683MMR250K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 683MMR250K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: 1.683MMR250K.pdf2.683MMR250K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 683MMR250K
Număr parc 683MMR250K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 239265 pcs Fișa cu date 1.683MMR250K.pdf2.683MMR250K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm) Serie MMR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1572-1231
683MMR250K-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.068µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.068µF