478HSM010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 478HSM010M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 10V T/H
Foi de date: 478HSM010M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 478HSM010M
Număr parc 478HSM010M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 10V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5449 pcs Fișa cu date 478HSM010M.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie HSM Ripple Current @ Low Frequency 1.39A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7375A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 99 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 99 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose