478CKS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478CKS035M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 478CKS035M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 35V T/H
Foi de date: 478CKS035M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 478CKS035M
Număr parc 478CKS035M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 35V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48408 pcs Fișa cu date 478CKS035M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie CKS Ripple Current @ Low Frequency 3.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.76A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 1572-1499
478CKS035M-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.437" (36.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 71 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 71 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF