477KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477KXM025M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 477KXM025M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE
Foi de date: 477KXM025M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 477KXM025M
Număr parc 477KXM025M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 796533 pcs Fișa cu date 477KXM025M.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie KXM Ripple Current @ Low Frequency 625mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 130 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 493.8 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 493.8 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF