477KXM016MLN
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477KXM016MLN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 477KXM016MLN
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE
Foi de date: 477KXM016MLN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
28800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 477KXM016MLN
Număr parc 477KXM016MLN Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1088473 pcs Fișa cu date 477KXM016MLN.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie KXM Ripple Current @ Low Frequency 497.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 995mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 233 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 564.4 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 564.4 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF