474MSR102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MSR102K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 474MSR102K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
Foi de date: 474MSR102K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 474MSR102K
Număr parc 474MSR102K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 150710 pcs Fișa cu date 474MSR102K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.280" L x 0.728" W (32.50mm x 18.50mm) Serie MSR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
capacitanță 0.47µF Aplicații General Purpose