474MPW630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MPW630K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 474MPW630K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL
Foi de date: 474MPW630K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 474MPW630K
Număr parc 474MPW630K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58246 pcs Fișa cu date 474MPW630K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia x 1.339" L (18.00mm x 34.00mm) Serie MPW
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 1572-1455
474MPW630K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESR ESR (rezistență în serie echivalentă) 376 mOhms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
capacitanță 0.47µF Aplicații DC Link, DC Filtering