336RSS025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336RSS025M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 336RSS025M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 25V THRU HOLE
Foi de date: 336RSS025M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 336RSS025M
Număr parc 336RSS025M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 25V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2609886 pcs Fișa cu date 336RSS025M.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie RSS Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 98mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 7.536 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.536 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose