336RSS010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336RSS010M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 336RSS010M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 10V THRU HOLE
Foi de date: 336RSS010M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 336RSS010M
Număr parc 336RSS010M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 10V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2313993 pcs Fișa cu date 336RSS010M.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie RSS Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 10.0477 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10.0477 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
336SMH010M
336SMH010M
Producători: Illinois Capacitor
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
In stoc: 1501616 pcs
Descarca: 336SMH010M.pdf
RFQ
336SAK035M
336SAK035M
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE