227HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227HSM050M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 227HSM050M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE
Foi de date: 227HSM050M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 227HSM050M
Număr parc 227HSM050M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6130 pcs Fișa cu date 227HSM050M.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie HSM Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 754 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 754 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 220µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
227KBM025M
227KBM025M
Producători: Illinois Capacitor
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE
In stoc: 1041726 pcs
Descarca: 227KBM025M.pdf
RFQ
227KBM063M
227KBM063M
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 63V THRU HOLE
In stoc: 299030 pcs
Descarca: 227KBM063M.pdf
RFQ
227F
227F
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: XFRMR SEMI-TORO 5VA THRU HOLE
Descarca: 227F.pdf