227HSM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 227HSM025M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE
Foi de date: 227HSM025M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 227HSM025M
Număr parc 227HSM025M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4981 pcs Fișa cu date 227HSM025M.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie HSM Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 264mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.055 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.055 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
227DCR2R3SNI
227DCR2R3SNI
Producători: Illinois Capacitor
Descriere: CAP 220F -20%, +50% 2.3V T/H
In stoc: 8918 pcs
Descarca: 227DCR2R3SNI.pdf
RFQ
227HSM050M
227HSM050M
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE
In stoc: 6130 pcs
Descarca: 227HSM050M.pdf
RFQ
227D
227D
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: XFRMR SEMI-TORO 5VA THRU HOLE
Descarca: 227D.pdf
227KBM050M
227KBM050M
Descarca: 227KBM050M.pdf
227HSM010M
227HSM010M
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
Descarca: 227HSM010M.pdf
227F
227F
Descarca: 227F.pdf