224MPR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MPR400K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 224MPR400K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: 224MPR400K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 224MPR400K
Număr parc 224MPR400K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 684330 pcs Fișa cu date 224MPR400K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 220V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Serie MPR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) Caracteristici Low ESR
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.22µF Aplicații DC Link, DC Filtering