224MPR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MPR250K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 224MPR250K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: 224MPR250K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 224MPR250K
Număr parc 224MPR250K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 471712 pcs Fișa cu date 224MPR250K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Serie MPR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) Caracteristici Low ESR
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.22µF Aplicații DC Link, DC Filtering