MCC56-12IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC56-12IO8B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCC56-12IO8B
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOD THYRISTOR PHASE LEG TO-240AA
Foi de date: MCC56-12IO8B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
36 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCC56-12IO8B
Număr parc MCC56-12IO8B Producător IXYS Corporation
cantitate valabila 4576 pcs Fișa cu date MCC56-12IO8B.pdf
Tensiune - Stare Off 1.2kV Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
Structura Series Connection - All SCRs Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-240AA
Alte nume MCC56-12I08B Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Număr de SCR-uri, diode 2 SCRs Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR Module 1.2kV 100A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 100A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 64A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 1500A, 1600A Curent - Țineți (Ih) (Max) 200mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 100mA Numărul părții de bază MC*56