MCC56-12IO1B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC56-12IO1B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCC56-12IO1B
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOD THYRISTOR DUAL 1200V TO240AA
Foi de date: MCC56-12IO1B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCC56-12IO1B
Număr parc MCC56-12IO1B Producător IXYS Corporation
Descriere MOD THYRISTOR DUAL 1200V TO240AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2911 pcs Fișa cu date MCC56-12IO1B.pdf
Tensiune - Stare Off 1.2kV Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
Structura Series Connection - All SCRs Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-240AA
Alte nume MCC5612IO1B Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Număr de SCR-uri, diode 2 SCRs Tipul de montare Chassis Mount
descriere detaliata SCR Module 1.2kV 100A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 100A
Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 64A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 1500A, 1600A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 200mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 100mA