IXTQ26P20P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ26P20P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTQ26P20P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET P-CH 200V 26A TO-3P
Foi de date: IXTQ26P20P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTQ26P20P
Număr parc IXTQ26P20P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET P-CH 200V 26A TO-3P Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18688 pcs Fișa cu date IXTQ26P20P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-3P
Serie PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 13A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 300W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-3P-3, SC-65-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2740pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 200V descriere detaliata P-Channel 200V 26A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-3P
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)