IXTQ26N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ26N60P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTQ26N60P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 26A TO-3P
Foi de date: IXTQ26N60P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTQ26N60P
Număr parc IXTQ26N60P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 600V 26A TO-3P Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17971 pcs Fișa cu date IXTQ26N60P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-3P
Serie PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 460W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-3P-3, SC-65-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 4150pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata N-Channel 600V 26A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-3P
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)