IXTH76N25T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH76N25T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH76N25T
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 250V 76A TO-247
Foi de date: IXTH76N25T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTH76N25T
Număr parc IXTH76N25T Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 250V 76A TO-247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19399 pcs Fișa cu date IXTH76N25T.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 (IXTH)
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 39 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 460W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 4500pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 92nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 250V descriere detaliata N-Channel 250V 76A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 76A (Tc)