IXTH75N10
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH75N10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH75N10
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 75A TO247AD
Foi de date: IXTH75N10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTH75N10
Număr parc IXTH75N10 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 100V 75A TO247AD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6945 pcs Fișa cu date IXTH75N10.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 (IXTH)
Serie MegaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 37.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 300W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 4500pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 260nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V
descriere detaliata N-Channel 100V 75A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)