IXGR32N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGR32N60C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXGR32N60C
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 600V 45A 140W ISOPLUS247
Foi de date: IXGR32N60C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXGR32N60C
Număr parc IXGR32N60C Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 600V 45A 140W ISOPLUS247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4262 pcs Fișa cu date IXGR32N60C.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 600V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 32A
Starea testului 480V, 32A, 4.7 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 25ns/85ns
Comutarea energiei 320µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor ISOPLUS247™
Serie HiPerFAST™, Lightspeed™ Putere - Max 140W
ambalare Tube Pachet / Caz ISOPLUS247™
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Tip de introducere Standard Tip IGBT -
Chargeul porții 110nC descriere detaliata IGBT 600V 45A 140W Through Hole ISOPLUS247™
Curent - colector pulsat (Icm) 120A Curent - Colector (Ic) (Max) 45A