IXGR24N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGR24N60C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXGR24N60C
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 600V 42A 80W ISOPLUS247
Foi de date: IXGR24N60C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXGR24N60C
Număr parc IXGR24N60C Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 600V 42A 80W ISOPLUS247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5899 pcs Fișa cu date IXGR24N60C.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 600V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 24A
Starea testului 480V, 24A, 18 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 15ns/75ns
Comutarea energiei 240µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor ISOPLUS247™
Serie HiPerFAST™ Putere - Max 80W
ambalare Tube Pachet / Caz ISOPLUS247™
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Tip de introducere Standard Tip IGBT -
Chargeul porții 55nC descriere detaliata IGBT 600V 42A 80W Through Hole ISOPLUS247™
Curent - colector pulsat (Icm) 80A Curent - Colector (Ic) (Max) 42A