IXGA30N60C3D4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA30N60C3D4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXGA30N60C3D4
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 600V 60A 220W TO263
Foi de date: IXGA30N60C3D4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXGA30N60C3D4
Număr parc IXGA30N60C3D4 Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 600V 60A 220W TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24243 pcs Fișa cu date IXGA30N60C3D4.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 600V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Starea testului 300V, 20A, 5 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 16ns/42ns
Comutarea energiei 270µJ (on), 90µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (IXGA)
Serie GenX3™ Timp de recuperare invers (trr) 60ns
Putere - Max 220W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Standard
Tip IGBT PT Chargeul porții 38nC
descriere detaliata IGBT PT 600V 60A 220W Surface Mount TO-263 (IXGA) Curent - colector pulsat (Icm) 150A
Curent - Colector (Ic) (Max) 60A