IXGA20N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA20N60B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXGA20N60B
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 600V 40A 150W TO263AA
Foi de date: IXGA20N60B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXGA20N60B
Număr parc IXGA20N60B Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 600V 40A 150W TO263AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6000 pcs Fișa cu date IXGA20N60B.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 600V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Starea testului 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 15ns/150ns
Comutarea energiei 150µJ (on), 700µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (IXGA)
Serie HiPerFAST™ Putere - Max 150W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Tip de introducere Standard Tip IGBT -
Chargeul porții 90nC descriere detaliata IGBT 600V 40A 150W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Curent - colector pulsat (Icm) 80A Curent - Colector (Ic) (Max) 40A