IXGA12N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA12N100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXGA12N100
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 1000V 24A 100W TO263AA
Foi de date: IXGA12N100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXGA12N100
Număr parc IXGA12N100 Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 1000V 24A 100W TO263AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31308 pcs Fișa cu date IXGA12N100.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1000V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 3.5V @ 15V, 12A
Starea testului 800V, 12A, 120 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 100ns/850ns
Comutarea energiei 2.5mJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (IXGA)
Serie - Putere - Max 100W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Tip de introducere Standard Tip IGBT -
Chargeul porții 65nC descriere detaliata IGBT 1000V 24A 100W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Curent - colector pulsat (Icm) 48A Curent - Colector (Ic) (Max) 24A