IXGA15N100C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA15N100C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXGA15N100C
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 1000V 30A 150W TO263AA
Foi de date: IXGA15N100C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXGA15N100C
Număr parc IXGA15N100C Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 1000V 30A 150W TO263AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14927 pcs Fișa cu date IXGA15N100C.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1000V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 3.5V @ 15V, 15A
Starea testului 960V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 25ns/150ns
Comutarea energiei 850µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (IXGA)
Serie Lightspeed™ Putere - Max 150W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Tip de introducere Standard Tip IGBT -
Chargeul porții 73nC descriere detaliata IGBT 1000V 30A 150W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Curent - colector pulsat (Icm) 60A Curent - Colector (Ic) (Max) 30A