IXFT36N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT36N60P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFT36N60P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 36A TO-268 D3
Foi de date: IXFT36N60P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFT36N60P
Număr parc IXFT36N60P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 600V 36A TO-268 D3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9698 pcs Fișa cu date IXFT36N60P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-268
Serie HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 18A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 650W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 102nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata N-Channel 600V 36A (Tc) 650W (Tc) Surface Mount TO-268
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)