IXFT36N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT36N50P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFT36N50P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 36A TO-268 D3
Foi de date: IXFT36N50P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFT36N50P
Număr parc IXFT36N50P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 500V 36A TO-268 D3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10929 pcs Fișa cu date IXFT36N50P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-268
Serie HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 540W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 93nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 36A (Tc) 540W (Tc) Surface Mount TO-268
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IXFT40N30Q
IXFT40N30Q
Producători: IXYS Corporation
Descriere: MOSFET N-CH 300V 40A TO-268