IXFN80N50Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN80N50Q2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFN80N50Q2
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 80A SOT-227B
Foi de date: IXFN80N50Q2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFN80N50Q2
Număr parc IXFN80N50Q2 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 500V 80A SOT-227B Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2400 pcs Fișa cu date IXFN80N50Q2.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227B
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 890W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 12800pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 250nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 72A (Tc) 890W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 72A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IXFN90N85X
IXFN90N85X
Producători: IXYS Corporation
Descriere: 850V/90A ULT JUNC X-C HIPERFET P
In stoc: 1804 pcs
Descarca: IXFN90N85X.pdf
RFQ
IXFN80N50
IXFN80N50
Producători: IXYS Corporation
Descriere: MOSFET N-CH 500V 80A SOT-227B