IXFN73N30Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN73N30Q Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFN73N30Q
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 300V 73A SOT-227B
Foi de date: IXFN73N30Q.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFN73N30Q
Număr parc IXFN73N30Q Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 300V 73A SOT-227B Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3952 pcs Fișa cu date IXFN73N30Q.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227B
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 481W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 5400pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 195nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 300V descriere detaliata N-Channel 300V 73A (Tc) 481W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 73A (Tc)